Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia a następnie po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail o przyjęciu zamówienia do realizacji.
Będziemy Cię informować na bieżąco o postępie naszych prac.

 

Dostępność produktów

 Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy dany produkt będzie u nas dostępny - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni a nawet kilku tygodni. Wynika to z faktu, że zamówione przez Ciebie meble są produkowane dla Ciebie u największych producentów mebli w Polsce ze szczególną dbałością o jakość i szczegóły. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowany na stronie czas realizacji zamówienia był jak najbardziej dokładny, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. 

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty.
W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

  

» formy płatności 

 Forma dostawy

Zakupiony towar możemy Ci dostarczyć albo możesz odebrać go sam w naszych Salonach Meblowych w Tarnowie: ul. Lwowska 193 ,33-100 Tarnów oraz ul. Hodowlana 1, 33-100 Tarnów. 

W przypadku skorzystania z transportu przez naszego kierowcę, koszty dostawy znajdziesz w zakładce >>koszt dostawy.

Możemy też nadać zakupiony przez Ciebie towar przez firmę kurierską. 
Ze względu na duże wymiary i wagę towaru, który u nas zamawiasz, w przypadku chęci skorzystania z dostawy przez kuriera, zapytaj nas, a wycenimy dla Ciebie koszt transportu kurierem zamówionego przez Ciebie towaru.

 

 

» koszt dostawy

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl