Blog

Najmodniejsze stoły i krzesła w tym sezonie

Najmodniejsze stoły i krzesła w tym sezonie

Aranżacja wnętrz to trudne wyzwanie, które wymaga zapoznania się z obowiązującymi obecnie trendami. Wybór mebli uzależniony jest jednak nie tylko od mody, ale także naszego gustu, indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań, które uwzględniają m.in. czas korzystania z kupionego wyposażenia. Podpowiadamy, jakie stoły i krzesła są obecnie modne i jak dzięki stylowemu wyposażeniu wnętrz całkowicie odmienić ich wygląd.

czytaj całość »

Krzesła - przegląd naszych bestsellerów

Krzesła - przegląd naszych bestsellerów

Krzesło jest jednym z podstawowych mebli na wyposażeniu każdego mieszkania czy domu. Stół z krzesłami stanowi często centralne miejsce, przy którym nie tylko spożywamy posiłki ale również spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Stojąc przed wyborem krzesła mamy tysiące możliwości. Inne krzesło wybierzemy do kuchni, gdzie będzie użytkowane bardzo intensywnie, a inne do jadalni z której nie korzystamy na co dzień. Ilość miejsca jakie możemy przeznaczyć na zestaw stołowy też będzie istotną kwestią przy wyborze. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na szerokie krzesła z podłokietnikami, które z pewnością będą bardzo wygodne jednak niekoniecznie znajdziemy na nie wystarczająco dużo miejsca. Różne będą materiały z których będą wykonane: mogą być z drewna, metalu albo tworzywa sztucznego. Przygotowaliśmy listę krzeseł, które sprzedajemy najczęściej i które zbierają najwięcej pozytywnych opinii naszych klientów. 

czytaj całość »

Sypialnia Twoich marzeń

Sypialnia Twoich marzeń

Jednym z najbardziej intymnych i najważniejszych miejsc w każdym domu jest sypialnia. To w niej ludzie wypoczywają po ciężkim dniu, czy spędzają czas z żoną lub mężem, sami, bez wglądu osób trzecich. Dlatego też właśnie przykłada się tej części mieszkaniowej bardzo wiele uwagi, ponieważ w tym pomieszczeniu ludzie zaczynają dzień, budząc się, i w tym samym go kończą, kładąc się spać. Wszyscy projektanci są zgodni co do tego, że sypialnia musi być miejscem relaksu, dlatego proponowane są odpowiednie stylizacje, oraz wprowadzane są stosowne meble, najwyższej jakości, w które zaopatrzy nas salon meblowy Kera Meble.

Barwy sypialni

czytaj całość »

Nowoczesna sofa do salonu – postaw na praktyczność

Nowoczesna sofa do salonu – postaw na praktyczność

Nowoczesne aranżacje wnętrz często kojarzą nam się z niezwykle prostymi, minimalistycznymi meblami, które w odczuciu wielu osób nie koniecznie spełniają swoją role i są odpowiednio wygodne i praktyczne, bo przecież wygląd to jeszcze nie wszystko. Czy jednak można urządzić wnętrza w zgodzie z obowiązującymi w dzisiejszych czasach trendami i nie pomijać kwestii ich praktyczności i tego, że będziemy z nich korzystać na co dzień? Z pewnością tak! Wystarczy kierować się własnym gustem, potrzebami, a dodatkowo zainspirować się wieloma dostępnymi zdjęciami ciekawych wnętrz.

czytaj całość »

Idealny pokój dla ucznia - inspiracje

Idealny pokój dla ucznia - inspiracje

Urządzenie pokoju dla dziecka, który będzie łączył funkcję miejsca do nauki, zabawy i snu nie jest łatwym zadaniem. Trzeba pamiętać, że prawidłowo przygotowany pokój może mieć wpływ na wyniki w nauce. Wybór odpowiednich mebli, które stworzą bezpieczną, przytulną a przy tym funkcjonalną przestrzeń to jeden z podstawowych warunków pokoju idealnego. 

czytaj całość »

Tkaniny łatwoczyszczące – czyli jak uchronić kanapę przed plamami

Tkaniny łatwoczyszczące – czyli jak uchronić kanapę przed plamami

Utrzymanie w idealnej czystości mebli tapicerowanych wbrew pozorom nie jest łatwe, szczególnie jeśli w domu są dzieci lub zwierzęta. Zamiast wyeksponować nową kanapę w salonie, bardzo często musimy ją okryć narzutą lub kocem, chroniąc przed zabrudzeniami lub, co gorsza, ukrywając plamy. A przecież nie po to z namysłem dobieraliśmy tkaniny, kolory, wzory, aby teraz ukrywać mebel albo wprowadzać restrykcyjne ograniczenia: nie jedz na kanapie, uważaj z kawą, nie kładź nóg na kanapie… Czy istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl