Nowoczesna sofa do salonu – postaw na praktyczność
Nowoczesna sofa do salonu – postaw na praktyczność

Nowoczesne aranżacje wnętrz często kojarzą nam się z niezwykle prostymi, minimalistycznymi meblami, które w odczuciu wielu osób nie koniecznie spełniają swoją role i są odpowiednio wygodne i praktyczne, bo przecież wygląd to jeszcze nie wszystko. Czy jednak można urządzić wnętrza w zgodzie z obowiązującymi w dzisiejszych czasach trendami i nie pomijać kwestii ich praktyczności i tego, że będziemy z nich korzystać na co dzień? Z pewnością tak! Wystarczy kierować się własnym gustem, potrzebami, a dodatkowo zainspirować się wieloma dostępnymi zdjęciami ciekawych wnętrz.

czytaj całość »
Idealny pokój dla ucznia - inspiracje
Idealny pokój dla ucznia - inspiracje

Urządzenie pokoju dla dziecka, który będzie łączył funkcję miejsca do nauki, zabawy i snu nie jest łatwym zadaniem. Trzeba pamiętać, że prawidłowo przygotowany pokój może mieć wpływ na wyniki w nauce. Wybór odpowiednich mebli, które stworzą bezpieczną, przytulną a przy tym funkcjonalną przestrzeń to jeden z podstawowych warunków pokoju idealnego. 

czytaj całość »
Tkaniny łatwoczyszczące – czyli jak uchronić kanapę przed plamami
Tkaniny łatwoczyszczące – czyli jak uchronić kanapę przed plamami

Utrzymanie w idealnej czystości mebli tapicerowanych wbrew pozorom nie jest łatwe, szczególnie jeśli w domu są dzieci lub zwierzęta. Zamiast wyeksponować nową kanapę w salonie, bardzo często musimy ją okryć narzutą lub kocem, chroniąc przed zabrudzeniami lub, co gorsza, ukrywając plamy. A przecież nie po to z namysłem dobieraliśmy tkaniny, kolory, wzory, aby teraz ukrywać mebel albo wprowadzać restrykcyjne ograniczenia: nie jedz na kanapie, uważaj z kawą, nie kładź nóg na kanapie… Czy istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl